407993

LJUSSTAKAR, 2 st, snarlika, tenn, Adolph Helledaij, Jönköping 1796/1799.

Rund fotring med dekorbård. Lösa ljusmanschetter. Höjd 20 cm.

En ljusmanschett med bristning. Bucklor. En med fotlagning. Repor och märken.

Lähtöhinta
4 000 SEK