Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Färgliotgrafier, 11st, Apor, 1800-talets första hälft.

Ur: "Illustrations de Histoire naturelle des mammifères", utigven av C. de Lasteyrie, Paris, 1819. Bladstorlek ca 31 x 25,5 cm.

Oramade. Fläckar. Slitage i bladens marginaler. Mjuka hanteringsveck.

Lähtöhinta
4 000 SEK