Adolf Fredrik Liedegren

(Ruotsi, 1833-1896)
Adolf Fredrik Liedegren
(Ruotsi, 1833-1896)

ADOLF FREDRIK LIEDEGREN, olja på duk, signerad och daterad 1883.

"Strandparti af Helgoland". 77 x 101 cm.

Mindre ytsmuts.

Lähtöhinta
5 000 SEK