FÄLLBORD, 1700/1800-tal.

FÄLLBORD, 1700/1800-tal.

Oval skiva med mässingskant på pelarben med tredelad fot. Längd 59, bredd 44, höjd 76 cm.

Slitage, mässingskant sitter något löst.

Lähtöhinta
3 000 SEK