408439

ÖRHÄNGEN samt BROSCHNÅL, 18k guld med odlade pärlor, delvis Guldvaruhuset, Köping, 1956. Total vikt 4 g.

Broschnål, längd 5 cm, stämplad JMP, 1929. Örhängen med skruv, Guldvaruhuset, diameter 0,8 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK