GOLVLAMPA, Bergbom, 1900-talets andra hälft.

Mässing. Lackerad plåtskärm. Gjuten stämpel Bergbom. Etikettmärkt Bergbom G-075. Vridbar skärm. Höjd ca 135 cm.

Fot med repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK