FÅTÖLJER, ett par, Folke Ohlsson, Bodafors, 1964.

Teak. Med gul klädsel. Rundad, spjälrygg. Lösa plymåer. Märkta samt daterade.

Bruksslitage. Repor. Fläckig klädsel. Torkad, trasig resår. Sliten ytbehandling.

Lähtöhinta
12 000 SEK