BYRÅ, Art deco, 1900-talets första hälft.

Björk med svärtade detaljer. Rak form med två lådor. Längd 85, bredd 47 och höjd 72 cm.

Smärre slitage. Skivan senare bemålad. Smärre repor och rispor. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 500 SEK