BORDSLAMPA, porslin, Tyskland, 1900-talets förta hälft.

Dekor av par vid piedestal. Reliefdekor av blommor. Höjd 35 cm. Höjd enbart figurin 24 cm.

Ej funktionstestad. Några nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK