HYLLA, tidigt 1900-tal.

HYLLA, tidigt 1900-tal.

Lövträ. Skuren dekor av blommor, djur och hjortdjur. Längd 60, höjd 28 cm.

Ytslitage, repor, hål. Sprickor. Kork för att hålla avståndet till väggen senare.

Lähtöhinta
1 500 SEK