Art Déco

Art Déco

SKRIVBORD, art déco, 1900-talets första hälft.

Fanerat med alm och rot. Njurformat. 1 låda i sarg. Hurts. Längd 125. Bredd 62. Höjd 75 cm. Nyckel finns.

Repor och märken. Några fanerskador. 1 nyckelskylt saknas. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
6 000 SEK