410294

Kjell Engman

(Ruotsi, Syntymävuosi 1946)
Kjell Engman
(Ruotsi, Syntymävuosi 1946)

SKULPTUR, glas, Kjell Engman, Kosta Boda, signerad.

Mansfigur i blå rock. Innesluten signatur Kjell Engman. Höjd 24 cm.

Smärre repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet