Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Francesco Albani

(Italia, 1578-1660)
Francesco Albani
(Italia, 1578-1660)

FRANCESCO ALBANI, hans efterföljd, olja på uppfodrad duk.

Jaktgudinnan Diana. 75 x 94 cm.

Repor. Retuscher.

Lähtöhinta
30 000 SEK