410681

ARMBANDSUR, herr, Omega, Seamaster, Automatic, stål, 1970-tal.

Automatisk, datum, grön urtavla, boett borstad och polerad, plexiglas, diameter 37mm. Stålband med viklås, refnr 1186/215, omkrets 19cm.

Slitage. Repor. Urtavla med färgbortfall, index med limrester 9 faller bort. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 500 SEK