414695

HÄNGE SAMT BROSCH, 2 delar, silver, bl a Karl Laine, Finland, 1977 och 1970.

Hänge med bergskristall, signerad KL. Diameter 31 mm. Brosch. Längd 45 mm.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK