Barton Lidice Benes

(Yhdysvallat, 1942-2012)
Barton Lidice Benes
(Yhdysvallat, 1942-2012)

BARTON LIDICE BENES (USA), collage, signerad och daterad 1984.

"Corner Pieces". 74 x 55 cm.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
6 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet