TAKLAMPA, Anu Moser, "Pendel", 2000-tal. Höjd 35 cm.

Vitt opalglas med dekor. Formgiven 2002.

Lättare ytslitage, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK