SPEGEL, troligen NK, 1970-tal.

Glas fäst på träskiva, med mässingsbeklädda hörn. Ca 108 x 63 cm.

Slitage, ytliga repor, nagg och smärre färgbortfall.

Lähtöhinta
2 000 SEK