HENRI DE TOULOUSE-LAUTREC, efter, affisch, Holland, 1900-tal.
Affisch för Jane Avril på Jardin de Paris. Signerad och daterad i trycket 93. "Printed in the Netherlands". Bildstorlek 81 x 59 cm.
Ej examinerad ur ram. Veck. Mindre reva.