SKÄNK, "Herrgården", Carl Malmsten, Bodafors, 1957.

Vitlackerat trä, två lådor, ett par skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning. Längd 100, djup 38, höjd 96 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK