422951

ARMBANDSUR, dam, Rolex, Oyster perpetual, Datejust, 1970-tal.

Automatisk, guld stål, datum, guldfärgad urtavla, plexiglas, nedskurvad krona, diameter 26mm. Refnr 6917, serienummer 4224054. Jubileelänk, viklås, refnr 62510 D, omkrets 17cm. Box med ytterkartong från 2008 samt kvitto på servning hos Rob Engström 2008, medföljer.

Slitage. Repor. Servad 2008. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
20 000 SEK