BRANDSLÄCKARE, koppar, Kaj Gudmundsen, Köpenhamn, 1900-talets första hälft.

Cylinderformad. Handtag. Höjd 65cm.

Bruksslitage. Repor. Bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK