SKÅLAR samt FAT, tot 4 delar, silver, ca 366 gram, 1800-1900-tal.

Skål med filigrandekor, 1800-tal, längd 18. Två mindre skålar på fot, höjd 5-5,5. Samt mindre kvadratiskt fat, längd 12,5.

Smärre slitage och rispor.

Lähtöhinta
3 000 SEK