FILMAFFISCH, "Kill Bill", 23st egenhändigt studiosignerade autografer, 2003.

Bland andra Uma Thurman, Lucy Liu, Daryl Hannah, Vivica A. Fox, David Carradine, Michael Madsen, Samuel L Jackson, Quentin Tarantino. Bladstorlek ca68 x 92 cm.

Ej examinerad ur ram. Veck. Smärre revor längs kanter.

Alkuperä - Provenienssi

Enligt uppgift studiosignerad.

Muut tiedot

Första filmen i Kill Bill-triologin.

Lähtöhinta
4 000 SEK