SNEDKLAFFSEKRETÄR med ÖVERSKÅP, 1800-tal.

Ek. Tvådelat. Bredd 113, djup 54, höjd 208 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Repor och märken. Kompletterat. Senare nyckelskyltar, en saknas några med skador. Senare invändig bemålning. Nyckel saknas till snedklaffen. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK