NATTDUKSBORD, jugend, 1920-tal.

Mahogny. Skiva av marmor. Sarglåda och dörr. Intarsia dekor. Bredd 41. Djup 35. Höjd 76 cm.

En lagad marmorskiva. Repor och märken.

Lähtöhinta
5 000 SEK