DESERTBESTICK, 25 st, silver Georg Jensen, Köpenhamn 1971-1990.

Förgyllda, olika modeller, 12 gafflar, 13 skedar. Längd ca 15 cm. Flertalet med orginalförpackning.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK