SÄNGBORD, ett par, omkring 1900-talets mitt.

Gråmålade. Låda samt fack. Front med floral dekor. Bredd 41, djup 31, höjd 64 cm.

Slitage. Repor. Senare bemålning.

Lähtöhinta
1 800 SEK