Mikael Jansson

(Ruotsi, Syntymävuosi 1958)
Mikael Jansson
(Ruotsi, Syntymävuosi 1958)

PARTI FOTOLITTERATUR, 3 st, bland annat Mikael Jansson, Beaufort Press, numrerad 0334/1970, 1999.

Mikael Jansson, svensk upplaga, Beaufort Press, numrerad 0334/1970, varav svensk upplaga 480 st engelsk upplaga 1485 st, 1999. "Plåtat", Anna Maria Hagefors & Gustaf Johansson, Bokförlaget DN, Stockholm, 1999 (i kassett). "Sextiotal", Jan Lundgren,
Bokförlaget Max Ström, 2002.

Slitage. Nagg och smärre missfärgning. Ej fullständigt genomgångna.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet