PARTI FOTOLITTERATUR, 3 st, bland annat "Arnal - Foto Erotica 1", Miquel Arnal, 1999.

"Arnal - Foto Erotica 1", Miquel Arnal, Udyat, 1999 (häftad). "Venus: Masterpieces of Erotic Photography", Michelle Olley, Carlton Books, 2000. "The Female Nude: A Private View", Tony Mitchell, Carlton Books, 1999

Slitage, repor och nagg. Ej fullständigt genomgångna.

Lähtöhinta
1 500 SEK