Peter Lindbergh

(Saksa, 1944-2019)
Peter Lindbergh
(Saksa, 1944-2019)

PARTI FOTOLITTERATUR, 4 st, bland annat "10 Women by Peter Lindbergh", Peter Lindbergh och Karl Lagerfeld, 1998.

"10 Women by Peter Lindbergh", Peter Lindbergh och Karl Lagerfeld, Bonsai Books, 1998. "Nadja", fotografier av Peter Lindbergh, Schirmer Art Books "Kate"(The Kate Moss Book), Kate Moss, Pavilion Books, 1997 (häftad). 2000. "Sports Illustrated Knockouts: Five Decades of Swimsuit Photography, bl a Steven Hoffman, 2002.

Slitage, ytliga repor, smärre missfärgning och nagg. Ej fullständigt genomgångna.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuvan käyttöoikeudet