Vladimir Velickovic

(Ranska, 1935-2019)
Vladimir Velickovic
(Ranska, 1935-2019)

VLADIMIR VELICKOVIC, 2 st. Collage, signerade och daterade 9/90, 1973 samt 14/150 1993, edition GKM.

Studier av människokroppen i rörelse. Bladstorlek 62 X 90 och ca 79 X 80 cm.

Bruksslitage, oramade, ett med kantreva.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet