Wilhelm von Gegerfelt

(Ruotsi, 1844-1920)
Wilhelm von Gegerfelt
(Ruotsi, 1844-1920)

WILHELM VON GEGERFELT, olja på pannå, signerad.

Hamnmotiv från Italien. 54x44 cm.

Sedvanligt ytslitage, repor, mindre färgbortfall, krackelyrer samt mindre fläckar.

Lähtöhinta
18 000 SEK