Albert Zetterberg

(Ruotsi, 1883-1955)
Albert Zetterberg
(Ruotsi, 1883-1955)

ALBERT ZETTERBERG, olja på duk, signerad och daterad 1945.

Kopia från porträtt i Gripsholms Slotts porträttsamling. 45 x 38.

Oramad. Dåligt spänd duk. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS