TIDNINGSSTÄLL, Bagn Möbelindustri, Norge, 1960/70-tal.

Jakarandafanér, på hjul. längd 68, bredd 39, höjd 44 cm.

Bruksslitage, repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK