435589

Kosta Boda

(Ruotsi, Syntymävuosi 1742)
Kosta Boda
(Ruotsi, Syntymävuosi 1742)

SKÅL samt SKULPTUR, Bertil Vallien samt Gunnel Sahlin, Kosta Boda.

Skål i blått, höjd 11cm, numrerad 57537. Frukt, höjd 25cm, numrerad 33239890031500.

Smärre slitage. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuvan käyttöoikeudet