Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

BESTICK, 46 delar, stål, Guldi, Nilsjohan, 1900-talets andra hälft.

12 matskedar, 12 matgafflar, 12 matknivar, 6 kaffeskedar, ragusked, såsslev, tårtspade samt osthyvel.

Några repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK