TAKLAMPA, Fog & Morup, Danmark, 1930-/40-tal. Höjd 70 cm.

Kromat stativ med svärtad dekor. 3 ljusarmar med kupor av glas.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK