Paul Emile Léon Perboyre

(Ranska, 1851-1929)
Paul Emile Léon Perboyre
(Ranska, 1851-1929)

PAUL EMILE LÉON PERBOYRE, olja på pannå, signerad

Officer på häst. 27 x 22 cm.

Hål vid kant, spricka.

Lähtöhinta
3 000 SEK