Larsson Korgmakare

(Ruotsi, Syntymävuosi 1903)
Larsson Korgmakare
(Ruotsi, Syntymävuosi 1903)

VILSTOL, modell 233, John Larsson för Larsson Korgmakare, Stockholm, 1950-tal.

Rotting. Hjulförsedd.

Slitage. En del flätor skadade. Rost, hjul saknar gummi.

Lähtöhinta
4 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet