SOFFMODULER OCH SITTPALL, "Plastics Duo", Kartell, 2000-tal.

Två soffmoduler med armstöd och transparenta fotunderreden i plast. Ljusgrå och svart plastklädsel. Mått modul, höjd ca 50 cm, längd ca 85 cm. Längd sittpall ca 87 cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Alkuperä - Provenienssi

Brios huvudkontor i Malmö.

Lähtöhinta
3 000 SEK