Nystilar

Nystilar

SKRIVBORD, sengustaviansk stil, 1900-talets början samt äldre delar.

Mahogny. Skrivyta klädd i grönt läder. Lister och beslag av mässing. Bredd 117, djup 64, höjd 77,5 cm.

Smärre skador. Något instabilt. Slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK