HÄNGSKÅP, barock, 1700-tal

HÄNGSKÅP, barock, 1700-tal

Ek. Konturerat krön. Dörr med bakomliggande hyllinredning. Bredd 61, djup 23, höjd 73 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, maskstunget, kompletterat, renoverat. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK