TAKLAMPA, Carl Fagerlund, Orrefors, 1900-talets andra hälft. Höjd 40 cm.

Stomme av mässing. Reliefmönstrat klarglas. Diameter 43 cm.

Ej funktionstestad. Några repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK