TAKLAMPOR, 2st, glas, Carl Fagerlund för Orrefors. Höjd ca50cm.

En klarglas och en i gultonat glas, mässingsskaft.

Slitage. Nagg. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 500 SEK