MAT- OCH KAFFESERVISDELAR, 75 st, porslin, Königl pr. Tettau.

Blomdekor. 6 serveringsfat, 2 serveringsskålar, 1 såsskål, 1 kanna, 6 askfat, 1 tandpetarställ, 12 tallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 + 9 assietter, 10 koppar med fat, 1 sockerskål, 1 gräddkanna samt kaffekanna.

Nagg, slitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK