VÄSKA / BEAUTYBOX, Elisabeth Arden, 1960-tal.

Svart skinn, invändigt klädd i laxrosa textil, fack, plast och skinndetaljer, spegel klädd i svart skinn medföljer. Höjd 26 x längd 34 x bredd 13-9 cm.

Slitage. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK