GRÄDDKANNA och SOCKERSKÅL med lock och hantlar, MEMA 830. Totalvikt 379 g.

Gräddkanna och skål, invändigt förgyllda. Höjd 13 cm respektive 14 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK