MODER TERESA (1910-1997), egenhändigt brevkort med namnteckning.

Brevkort med välsignelse och uppmaning. "Keep the joy of loving in your heart and share this joy with all you meet, God bless you". Bladstorlek 9 x 13,5 cm.

Obetydlig fläck.

Alkuperä - Provenienssi

Framlidne Sune Hägglids stora och betydande autografsamling. Skapad från 1920-talet fram till 2000-talet.

Lähtöhinta
2 000 SEK