FISKBESTICK, 24 delar, silver, Lindroos, Finland 1940/50-tal. Vikt ca 697 gram.

Fiolmodell med snäcka. 12 gafflar och 12 knivar med silverblad. Längd 16,5 och 19,5 cm. Originaletui.

Några repor. Monogram.

Lähtöhinta
4 000 SEK